Profil Trenera

Batosz Batra

MUAY THAI INSTRUKTOR

Główny trener i założyciel KO Gym Muaythai Wrocław. Intruktor Muay Thai - zdjecie legitymacji trenerskiej. Trener i wychowanek wielu zawodników muay thai i kickboxingu (medaliści mitrzostw polski, europy i świata) Trener kadry narodowej muay thai (oriental rules) z ramienia Poskiego Zwiazku Kickboxingu. Trener wielu zawodników MMA m.in Damiana Grabowskiego i Tyberiusza Kowalczyka.

Trenował w American Top Team i Hardknocks 365 na Florydzie m.in wspólnie z Joanna Jedrzejczyk , Kamaru Usmanem Lukiem Rockholdem Alexeyem Oleynikiem i wielona innymi czołowymi zawodnikami UFC i Bellator

Organizator wyjazdów treningowych połączonych z wypoczynkiem i zwiedzaniem ciekawych zakątów świata. Pasjonata sportów walki oraz kultury wschodniej. Przewodnik po Tajlandii oraz ekspert w dziedzinie Boksu Tajskiego.

Osiagniecia zawodnicze:

amatorskie:

Mistrz Polski Taekwon-do ITF (6krotny)

Mistrz Europy Taekwon-do ITF

Mistrz Świata Taekwon-do ITF

Mistrz Polski K-1 Pzkb WAKO

Mistrz Polski Muay Thai IFMA

Mistrz Świata K-1 Global FEG

zawodowe:

Zawodowy Mistrz Polski Muay Thai IPCC

Zawodowy Mistrz Krajów Nadbałtyckich Muay Thai BMAF

Zawodowy Mistrz Europy Muay Thai IPCC

Zawodowy Mistrz Świata Shootboxingu WFC

Weteran takich organizacji jak :

MFC , DSF Kickboxing Challenge , Thai Fight King Of Muay Thai , Max Muay Thai , Champions Team Promotion i wielu innych.

Cechy szczególne:

Wzrost
175
Waga
75
Szybkość
Siła ciosu
Kopnięcia


Przez lata trener wielu zawodników oraz celebrytów. Trener gotowy do wynajęcia w czasie przygotowań do walk zawodowych. Wiele sukcesów potwierdza skuteczność metod treningowych. Poniżej rekomendacja jednego z zawodowców MMA.

Bartek Batra to bardzo doświadczony trener. Jak wytłumaczy, to każdy zrozumie i powtórzy. Trener z pasją do tego co robi.

Tyberiusz Kowalczyk

Zawodink MMA wagi ciężkiej walczący w FEN, KSW.

Zapraszamy do kontaktu i omówienia planu treningowego oraz żywieniowego. Pracujemy nad poprawą kondycji przeciętnego śmiertelnika oraz przygotowujemy zawodników do startów zawodowych.